Porady

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oddajemy do dyspozycji dział porad, które będą dla Państwa dodatkowym źródłem wiedzy o naszych produktach i ich zastosowaniu. Mamy nadzieję, że porady te pomogą Państwu w wyborze, a potem korzystaniu z produktów Green Eco Poland.

JAK REGULOWAĆ PLONY DRZEW OWOCOWYCH?

O ile w uprawie amatorskiej nieco mniejszy owoc czy skromniejszy zbiór nie budzi zazwyczaj niepokoju, bo nie ma to większego znaczenia, o tyle w przypadku profesjonalnych upraw komercyjnych starannie planuje się każdy etap rozwoju owoców, nie chcąc dopuścić do zaniżonych lub nawet do zbyt dużych zbiorów – niestety obie te opcje są przyczyną zmartwień sadowników, ponieważ mogą doprowadzić do przemienności owocowania. Na szczęście, dziś dzięki połączeniu naturalnych metod oraz nowoczesnych preparatów jesteśmy w stanie coraz skuteczniej utrzymać jakość i ilość zawiązujących się owoców w pożądanych przez nas granicach.

Expando – sposób na wyższy plon handlowy

W produkcji sadowniczej czy warzywniczej, oprócz wysokiego plonu wyrażonego w tonach zebranych owoców, ważna jest również ich jakość, która przede wszystkim uwidacznia się w wyrównanym kalibrażu. Wzrost wymagań konsumenta ostatecznego i wszystkich podmiotów znajdujących się w łańcuchu dystrybucji wymaga towaru zunifikowanego atrakcyjnego pod względem wyglądu i smaku. Na rynku gdzie podaż dominuje nad popytem odbiorcę znaleźć mogą tylko produkty najwyższej jakości.