GREEN ECO POLAND

Firma Green Eco Poland sp. z o.o. powstała w 2013 roku przy współudziale włoskiej spółki GREEN HAS ITALIA S.P.A, stając się wyłącznym dystrybutorem produktów tej firmy, która od 1985 roku zajmuje się produkcją nawozów do odżywiania i stymulowania roślin. Lata doświadczeń oraz rozbudowany dział badawczo – rozwojowy, pozwalają stworzyć innowacyjne produkty i opracowywać nowoczesne rozwiązania, które pomagają rolnikom zwiększać plony oraz podnosić ich jakość.


Spółka Green Has Italia S.P.A zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. Posiada swoje odziały w wielu krajach m.in. w Hiszpanii, Brazylii, Jordanii i w Polsce tworząc GREEN HAS GROUP. Produkty GREEN HAS ITALIA docierają codziennie do ponad 60 krajów. W ofercie firmy można znaleźć szeroką gamę produktów dedykowanych dla ogrodnictwa i rolnictwa takich jak: makro i mikroelementy, nawozy poprawiające żyzność i urodzajność gleby, a także produkty stymulujące wzrost i rozwój roślin.

OD 1O LAT JESTEŚMY OBECNI NA POLSKIM RYNKU

Dziękujemy wszystkim pracownikom, współpracownikom, kolegom i wspólnikom z GREEN HAS ITALIA za 10 lat pracy, a przede wszystkim dziękujemy NASZYM KLIENTOM – bez Was nie byłoby tego SUKCESU!

PRACA i ZAANGAŻOWANIE są niezbędnymi składnikami do odniesienia sukcesu, ale trzeba mieć również w życiu trochę szczęścia a mają szczęście tylko Ci, którzy wierzą w nasze motto.

SZKLANKA JEST ZAWSZE DO POŁOWY PEŁNA a nigdy DO POŁOWY PUSTA.