KOMUNIKAT SADOWNICZY I JAGODOWY – ZBIGNIEW MAREK

Nasz specjalista ds. upraw sadowniczych i jagodowych dzieli się z Państwem wiedzą na temat właściwej uprawy. W materiałach nagrywanych cyklicznie zalecamy najlepsze rozwiązania na podstawie aktualnej sytuacji w sadach i na plantacjach.

FERTYGACJA W TERENIE – MARCIN GUTKOWSKI

Nasz specjalista ds. fertygacji w uprawach jagodowych dzieli się z Państwem wiedzą na temat właściwego zastosowania produktów.

UPRAWA WARZYW – ZALECENIA

To seria krótkich filmików dotyczących uprawy warzyw na różnych etapach wzrostu. Konkretna wiedza zamknięta w pigułce!

UPRAWA MALIN

Zbiór filmów o tematyce związanej z uprawą malin. Nasi specjaliści dostosowują najlepsze rozwiązania w celu uzyskania wysokiej jakości plony.

KOMUNIKAT SADOWNICZY

Pan Piotr Gościło zabiera nas na spacer po sadach dzieląc się przy tym swoją wiedzą zgromadzoną przez lata. Daje nam cenne uwagi, a także praktyczne wskazówki jak dbać o roślinę na każdej fazie jej rozwoju.

SADY I POLEMIKI

To seria filmów, w których polemizujemy na temat problemów, zagadnień występujących w rolnictwie. Nasi specjaliści omawiają szczegółowo wiele kwestii z naukowego jak i praktycznego punktu widzenia.

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat upraw oraz zapoznać z naszymi niezawodnymi produktami to zapraszamy kanał GREEN ECO POLAND. Nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem!

ODWIEDŹ NASZ KANAŁ

Prezentujemy najlepsze rozwiązania na przykładzie upraw naszych Klientów. Omawiamy tematy związane z trudnościami jakie spotykają plantatorów i sposoby ich rozwiązywania. Sprawdź nasz kanał i odszukaj interesujący Ciebie temat.