[av_one_full first]
[av_heading heading=’Uprawa ogórków – czym nawozić ogórki’ tag=’h1′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=”][/av_heading]
[/av_one_full]

[av_one_half first]
[av_image src=’http://greenecopoland.pl/storage/2018/09/uprawaogorka.jpg’ attachment=’1975′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’][/av_image]
[/av_one_half]

[av_one_half]
[av_textblock size=” font_color=” color=”]

Ogórek to uprawa bardzo wymagająca z punktu widzenia odżywiania i jeśli jest dobrze „dokarmiana” we wszystkich fazach zarówno wegetatywnych  jak i generatywnych, gwarantuje producentowi optymalne rezultaty zarówno, jeśli chodzi o wyprodukowaną ilość, jak i jakość plonu.

[/av_textblock]
[/av_one_half]

[av_one_full first]

[av_heading tag=’h2′ padding=’10’ heading=’Nawożenie ogórków krok po kroku’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=”][/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

Jest bardzo istotnym, aby rozpocząć od zastosowania produktów ALGAREN TWIN oraz MAGIC P STAR po pojawieniu się trzeciego-czwartego liścia. Te dwa produkty połączone razem zwiększają znacznie zdolność rośliny do wytworzenia zdrowego i silnego systemu korzeniowego, który zajmuje bardzo dużą powierzchnię, co w konsekwencji przełoży się na wykorzystanie większej ilości składników odżywczych z gleby.

W kolejnym etapie na poziomie szóstego-ósmego liścia kontynuuje się podawanie produktu ALGAREN TWIN, ale w tym przypadku łączy się go z mikroelementami, które mają podstawowe znaczenie w uzyskaniu dobrej jakość oraz dużej masy plonu.

Łączymy więc  ALGAREN TWIN z GREENMIX i KRIPTHER.

KRIPTHER jest produktem, który redukuje stresy pochodzenia biotycznego i wspomaga naturalną ochronę poprzez pobudzenie do produkcji fitohormonów zwanych fitoaleksynami, które są substancjami zwiększającymi odporność roślin na choroby powodowane przez patogeny grzybowe.

Następnie po pojawieniu się pierwszych kwiatów można stosować produkty MAGNESIOGREEN i NUTRIGREEN, które pomagają roślinie w rozwoju pędów. Stosowanie produktu MAGNESIOGREEN zmniejsza niedobory magnezu, na które  uprawa ogórka jest szczególnie wrażliwa.

W kolejnej fazie, czyli po pojawieniu pierwszych zawiązków możemy dostarczyć naszej uprawie aminokwasy pochodzenia zwierzęcego np. po przez zastosowanie  NUTRIGREEN.

Połączony z produktem CALGREEN gwarantuje nam osiągnięcie plonów wysokiej jakości i dużej ilości.

Podczas stosowania wszystkich wymienionych wcześniej produktów oraz  środków ochrony roślin wskazane jest użycie również produktu VYRER  w wymienionych tu dawkach

W ostatnim etapie uprawy ogórka, stosujemy produkt HASCON M10 AD, który przyspiesza produkcję a w konsekwencji gwarantuje wcześniejsze zbiory, dzięki czemu możemy wcześniej sprzedać nasz towar  i uzyskać  lepsze ceny.

[/av_textblock]

[/av_one_full]