[av_one_full first]

[av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’Zapobiegamy niedoborom wapnia z produktem CALGREEN’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=”][/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

Środek CALGREEN jak sama nazwa wskazuje, jest produktem na bazie wapnia. Posiada bardzo wysoki poziom tlenku wapnia wynoszący aż 40%. Tlenek wapnia jest całkowicie „powiązany” z mrówczanem wapnia. Mrówczan „wiąże” 100% tlenku wapnia znajdującego się w tej recepturze.

Środek ten jest dodatkowo wzbogacony przez kilka substancji organicznych polepszających rozprzestrzenianie się produktu wewnątrz liści a w następnej kolejności wewnątrz owoców i innych częściach rośliny.

Jest to więc produkt o bardzo złożonej budowie pozwalającej nie tylko na penetrację 100% zawartego w nim wapnia do wnętrza rośliny, ale również na jego doskonałą translokację.

Zapewnia to całkowite „związanie” zawartego wapnia przez mrówczan. Technologia zastosowana przez naszą firmę wzbogaca recepturę o substancje organiczne, na które posiadamy właściwe patenty. Dzięki tym substancjom zapewniamy bardzo dobry, w porównaniu do konkurencyjnych produktów, „przepływ” wapnia do wnętrza rośliny.

Stopień rozpuszczania się produktu jest bardzo wysoki. Dzięki temu możemy w razie potrzeby stosować go w wysokiej dawce, w odróżnieniu od produktów konkurencyjnych. Produkt ten można oczywiście mieszać z większością środków ochrony roślin jakie znajdziecie Państwo na rynku. Nie należy jednak stosować produktu z nawozami zawierającymi fosfor.

Niezależnie od ilości produktu, który mieszamy z wodą, nie zmienia on jej poziomu pH. Jest to produkt innowacyjny,o bardzo zaawansowanej technologii. Jesteśmy przekonani, że będzie cieszył się ogromnym powodzeniem na rynku polskim i europejskim.

[/av_textblock]

[/av_one_full]